Občanské sdružení - Okrašlovací spolek "Sypejte ptáčkům"

16. ples okrašlovacího spolku Sypejte ptáčkům

16. ples okrašlovacího spolku Sypejte ptáčkům

Datum konání

11/01/2014    
20:00

Místo

Národní dům
Karlovo nám. 47, Třebíč, Vysocina, 67401

Cena

v předprodeji - 190 Kč
na místě - 250 Kč
místenka - 50 Kč Kč

Typ události

Ukulele Orchestra jako Brno

Kapela hraje světové rockové a popové hity v netradičním podání na malý původem havajský nástroj zvaný ukulele mající zcela specifický zvuk a připomínající na pohled malou kytaru. Skupinu tvoří věkově i hudebními zkušenostmi pestrá parta hráčů a příznivců tohoto nástroje.

Disconnexion

Kapela vznikala v průběhu roku 2010. Jádro tvoří bývalí členové kapel PPP a Tom Bowling Blues Band – Tomáš Svoboda, Míra Korec a Luděk Dolejský. K těm se postupně přidali Honza Buďa (také ex PPP), Dina Velichová (Guano a pes), Monika Suchánková a Šárka Dreiseitlová. Koncem roku 2010 jsme svépomocí natočili své první demo, které obsahuje 3 vlastní skladby a jednu cover verzi. Další vlastní skladby postupně přibývají.

Embolly

Třebíčská blues-soulová skupina vznikla v r. 2003 a jejím stěžejním repertoárem byla původně tvorba Joe Cockera. Po odchodu zpěváka se hlavního pěveckého postu ujaly pěvecky velmi vyspělé a zkušené vokalistky, které se nyní dělí a vzájemně doplňují o skladby známých i méně známých soulových hvězd. V repertoáru kapely lze najít písně Arethy Franclin, Joss Stone, Amy Winehouse, Colinne Bailey Rae či Tower of Power. To vše ve vlastním a novém kabátě, na němž se podílí celá kapela.